UWAGA!

Rywalizacja na kompozycje

Rywalizacja na kompozycje
fot. nadesłana

W sztukach plastycznych kompozycja to jedno z najistotniejszych pojęć oraz czynnik decydujący o formie pracy. Jest to termin szeroki i mieści w sobie wiele różnych rozwiązań. VII Ogólnopolski Konkurs „Kompozycje” adresowany jest do osób, które chcą zaprezentować swoje indywidualne podejście do tego zagadnienia. Zostało już niewiele czasu żeby wykonać pracę – spieszcie się!

Temat konkursu, skierowanego do młodzieży – uczniów szkół gimnazjalnych, średnich, plastycznych oraz osób dorosłych, jest bardzo szeroki i pozwala na dużą swobodę twórczą
       Prace powinny zostać wykonane technikami malarskimi lub graficznymi.
       Gotowe prace należy opisać na odwrocie (imię i nazwisko, wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana, nazwa i adres, telefon, fax, e-mail placówki) i przysłać do 5 października 2013 na adres:
       Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”
       Pl. K. Jagiellończyka 1
       82-300 Elbląg
       Dla autorów najlepszych prac przewidziane nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Najciekawsze prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej w CSE „Światowid” oraz na stronie www.swiatowid.elblag.pl.
       Uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się w październiku 2013 w Galerii Nobilis w CSE „Światowid”.
       Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z instruktorką plastyczną CSE „Światowid” - Ewą Bednarską-Siwilewicz pod nr tel. (55) 611 20 64 lub dzwoniąc do sekretariatu CSE „Światowid” (55) 611 20 50
       Pełen regulamin konkursu znajduje się w zakładce na stronie CSE „Światowid”.
      
       Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Twórcza Terapia”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
      
Paulina Łuczak, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)