UWAGA!

Sekcja filmowa w ofercie "Światowida"

 Elbląg, Tomasz Misiuk - instruktor zajęć filmowych w "Światowidzie"
Tomasz Misiuk - instruktor zajęć filmowych w "Światowidzie" (fot. nadesłane)

Po kilkudziesięciu latach nieobecności, do oferty edukacyjnej „Światowida” wracają zajęcia filmowe. Uczestnicy warsztatów poznają tajniki sztuki filmowej i montażu. Zajęcia poprowadzi doświadczony operator Tomasz Misiuk.

Sekcja filmowa to propozycja dla młodzieży powyżej 15 roku życia, dla tych osób, które interesuje film, montaż filmowy i telewizyjny. Uczestnicy swą twórczość będą mogli zaprezentować na portalu kulturalnym Warmii i Mazur www.eswiatowid.pl.
       - Zależy mi na tym, by zajęcia miały charakter typowo warsztatowy, były żywe, by młodzi ludzie odważnie wypowiadali swe zdanie – mówi Tomasz Misiuk. – Tylko wtedy, gdy będą ścierały się poglądy, nawet kontrowersyjne, będzie jakiś efekt. Mają być emocje, bo sztuka to właśnie emocje.
       W programie zajęć znajdą się: analiza obrazu filmowego – dokument, kino współczesne i klasyka; nauka podstaw montażu telewizyjnego, oświetlenia, podstawy budowy scenopisu i scenariusza, zajęcia w plenerze i praca z aktorem.
       - Wszystkich zainteresowanych kinem zapraszam na spotkanie organizacyjne – mówi Tomasz Misiuk – Spotykamy się 6 września o 17.00 w sali nr 38 CSE „Światowid” na I piętrze
      
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama