UWAGA!

Seniorzy w "Światowidzie"

 
Uczestniczki projektu Moja jesień ma kolor lata na Koncercie Mikolajkowym,
Uczestniczki projektu Moja jesień ma kolor lata na Koncercie Mikolajkowym, fot. nadesłana

Już jutro, w sobotę, 23 lutego w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” odbędzie się Przegląd zespołów seniorskich - „Co mi w duszy gra”. Na scenie zaprezentuje się 12 zespołów z Elbląga i okolic. Wstęp wolny.

Organizatorami Przeglądu są Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” i Pełnomocnik Prezydenta ds. Seniorów. Do Przeglądu zgłosiło się 12 zespołów, które spotykają się i pracują przy instytucjach działających na rzecz osób starszych.
       „Co mi w duszy gra. Przegląd zespołów seniorskich” odbędzie się w najbliższą sobotę. Przesłuchania rozpoczną się o godz. 11. Każda prezentacja potrwa maksymalnie 10 minut, będą to utwory muzyczne oraz kabaretowe. Do udziału w przedsięwzięciu zgłosiło się 12 zespołów z Elbląga i okolic, m.in. Tolkmicka i Suchacza. Przegląd otworzy najmłodsza grupa wokalna, działająca w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” pod okiem Macieja Skrzypczaka – „Skaczące nutki”, a zakończy pokaz pary tanecznej z EKT „Jantar”.
       Podczas Przeglądu wystąpią: Chór Integracyjnego Klubu Seniora, działającego przy Elbląskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Sielanka”, zespół Pogodna Jesień, działający przy Domu Pomocy Społecznej „Niezapominajka”, zespół Trauguttki, funkcjonujący w Środowiskowym Domu Samopomocy Filia nr 2 w Elblągu, zespół kabaretowy "NaJarane", zespół Sasankiz Suchacza, elbląski zespół Zawadiacy, zespół Tolkmiczanki, kabaret Ale Babki oraz Zespół Śpiewaczy, działające przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu, zespół Sentyment i Wesoła Ferajna z Tolkmicka, a także zespół Tęcza Warmii z Braniewa.
      
       „Co mi w duszy gra. Przegląd zespołów seniorskich” rozpocznie się w sobotę, 23 lutego o godz. 11 w dużej sali kina „Światowid”. Wstęp wolny.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)