UWAGA!

Sentymenty i nadzieje. Premiera "Powrotów" AG Carmen

- "Powroty" to sentymentalna opowieść z nutką nadziei w przekazie. Myślę, że to utwór, który charakteryzuje taneczny vibe, przy którym można trochę odpłynąć – tak AG Carmen, czyli Agata Wysocka, zapowiadała na naszych łamach swój najnowszy utwór, który dziś (28 października) ma swoją premierę. Dodajmy od razu, że teledysk do "Powrotów" nagrano w Galerii EL.

 

Mam wokół siebie zasnutą z przeszłości zasłonę

Pamiętam tylko nasze najlepsze dni i noce

 

- tak zaczyna pochodząca z Elbląga artystka swój najnowszy utwór. Utwór, który doczekał się też bardzo "elbląskiego" teledysku.

- Piękne wnętrze Galerii EL, konkretnie Prezbiterium, posłużyło za tło do teledysku kręconego przez zespół elbląskiej artystki Agaty Wysockiej – czytamy w mediach społecznościowych galerii. - Kibicując zawsze naszym elbląskim artystom, zachęcamy do śledzenia poczynań Agaty i oczywiście zerknięcia (...) jak Galeria EL prezentuje się przed kamerami. Może będzie Oscar za rolę drugoplanową – napisali "Galernicy". Dodajmy, że w klipie "wystąpiła" także wystawa Elementaria, która aktualnie znajduje się w galerii.

Tym razem AG Carmen zobaczymy w teledysku razem zespołem: Michałem Lange, Kacprem Budziszewskim, Michałem Piotrowskim i Adamem Świerczyńskim. Za realizacją wideo stoi Patrycja Gdula. Więcej o "Powrotach" pisaliśmy tutaj.

- Dajcie zabrać się w kosmiczną przestrzeń, a może nawet na księżyc – zachęca opis klipu zamieszczonego w serwisie YouTube. "Powrotów" posłuchamy na popularnych platformach streamingowych.

TB

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama