UWAGA!

Sex Guru

 
Elbląg, Sex Guru

Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy? „Sex Guru” w Centrum Spotkań Europejskich Światowid już 15 maja, o godz. 19.

Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czego tak naprawdę chcą kobiety? Czy jestem za stary/młody/gruby/przystojny na „to”? Czy mój mąż wie, że udaję?
       Przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera „Sex Guru”, wielki przebój West Endu, doczekała się polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky'ego. W roli tytułowej - jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów - Tomasz Kot, który zaskakuje tym, ile wie o seksie.
       „Sex Guru” to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?
      
       Spektakl odbędzie się 15 maja o godz. 19 w dużej sali kina Światowid. Cena biletu 55 zł.
      
Edyta Jasiukiewicz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama