UWAGA!

Show w amfiteatrze

 Elbląg, Show w amfiteatrze
fot. Mikołaj Sobczak

Koncert Nicka Sincklera zainaugurował kolejny etap życia artystycznego na scenie w parku „Dolinka”. I jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Zobacz zdjęcia.

- Chcemy dać temu amfiteatrowi kolejne życie – powiedział Wojciech Minkiewicz ze Stowarzyszenia „Co jest?” zapowiadając dzisiejszy koncert z cyklu Miasto.Gramy.

Koncert szczególny – był to pierwszy koncert w amfiteatrze w parku „Dolinka” po jego rewitalizacji. Podczas remontu pojawiały się głosy, że kameralny amfiteatr nie jest najlepszym rozwiązaniem. Dziś sprawdził się idealnie – ta część publiczności, która nie załapała się na miejsca siedzące na widowni korzystała z trawnika. I dla wszystkich miejsca starczyło.

Kolejne życie sceny w amfiteatrze rozpoczęło się od niesamowitego koncertu Nicka Sincklera. Artysta po mistrzowsku wpisał się w klimat miejsca i już po chwili swoim występem i żywiołowością „kupił” licznie zgromadzoną publiczność. Trzeba też docenić, że muzyk śpiewał po polsku, co dla tych ze słuchaczy, którzy nie spotkali się wcześniej z artystą musiało być zaskoczeniem.

Elbląg zyskał kolejną, doskonałą, miejscówkę, do organizowania wydarzeń kulturalnych. Aż chce się zaapelować do elbląskiego środowiska artystycznego: Więcej! Więcej!.

SM

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama