UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sito w Galerii El

Elbląg, praca Estery Skrobotun,
praca Estery Skrobotun, fot. nadesłana

23 października o godz. 18 Liceum Plastyczne zaprasza na I piętro empory Galerii El, gdzie odbędzie się wernisaż wystawy prac powstałych w pracowni serigrafii w ubiegłym roku szkolnym.

Uczniowie Liceum Plastycznym w Gronowie Górnym w ramach projektu poszerzali swoje umiejętności w dwóch nowych pracowniach: serigrafii oraz animacji 3D oraz w trakcie staży wakacyjnych. Zarówno zajęcia dodatkowe, jak i konfrontacja wiedzy z oczekiwaniami rynku pracy okazały się refleksyjne oraz bardzo efektywne. Powstałe prace zaskakują nowatorstwem oraz połączeniem znajomości zarówno procesu projektowania, jak i techniki.
       Wystawa w Galerii EL jest próbką pracy, jaką wykonali uczniowie podczas zajęć, jakie odbywały się w roku szkolnym 2013-2014 w pracowni przy ulicy Bednarskiej. Realizowane spotkania mają na celu zapoznanie uczniów z techniką graficzną, jaką jest serigrafia, ale co ważniejsze, zwiększenie ich świadomości jako przyszłych twórców. Poznając możliwości, jakie daje serigrafia, poszerzają również horyzonty myślenia i projektowania , co mam nadzieję w przyszłości pozwoli im bardziej świadomie wybierać media, jakimi będą się posługiwać. Zdobyta wiedza pozwoli im również bardziej swobodnie poruszać się na rynku pracy.
       Na wystawie znajdą się prace różnych autorów o różnej tematyce. Łączy je technika wykonania czyli serigrafia, czy też używając języka potocznego, tytułowe Sito. Przez rok trwania warsztatów/zajęć uczniowie mogli poznać specyfikę pracy w technice. Od etapu projektowego przez technologię obróbki i przygotowania do druku, jak i sam druk.
      
Janusz Kozak, Liceum Plastyczne
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama