UWAGA!

Słoneczny Klub Mam teraz we wtorki

 
Elbląg, Słoneczny Klub Mam teraz we wtorki
fot. nadesłana

Od września spotkania Słonecznego Klubu Mam, działającego w Filii nr 6 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Słonecznej będą odbywały się we wtorki o godz. 10, a nie jak było to do tej pory – w poniedziałki. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach. Najbliższe już we wtorek 10 września. Wstęp wolny.

Od pół roku, w każdy poniedziałek w Filii nr 6 na ul. Słonecznej odbywały się spotkania Słonecznego Klubu Mam. Inicjatorką i pomysłodawczynią cyklu jest jedna z mam Anna Nowak-Ludziejewska, która na zajęcia przychodzi z synkiem Ignasiem. Słoneczne spotkania polubili zarówno ich dorośli, jak i mali uczestnicy. Ze spotkania na spotkanie było ich coraz więcej. Idea spotkań, która polega na tym, aby mamy (opiekunowie dzieci) wyszli z domów i spędzali czas na wspólnej zabawie i rozmowach, spodobała się wielu osobom.
       Przez ostatnie pół roku Słoneczny Klub Mam odwiedziło wielu ciekawych gości i specjalistów, a wśród podejmowanych tematów był autyzm, profilaktyka raka piersi, dogoterapia, zapobieganie wypadkom dzieci i wiele innych.
       Słoneczne mamy organizowały również Swap Party, podczas których można było wymieniać się ciuszkami i zabawkami dla dzieci.
       Od września zajęcia Słonecznego Klubu Mam będą odbywały się we wtorki od godz. 10, a nie w poniedziałki, tak jak było to do tej pory. O tematach kolejnych spotkań będziemy na bieżąco informować, a już teraz organizatorzy zapowiadają, że w środę 25 września w Filii nr 6 odbędzie się kolejne Swap Party.
       Spotkania są bezpłatne i od września odbywają się we wtorki od godz. 10.
       Więcej informacji: Słoneczny Klub Mam na FB, tel.: 55 625 60 80 (81), ul. Słoneczna 29.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama