UWAGA!

Słuchowisko "Ida sierpniowa"

 Elbląg, Słuchowisko "Ida sierpniowa"
(fot. nadesłane)

Szesnaścioro niedowidzących i niewidomych dzieci stworzyło słuchowisko radiowe na podstawie powieści Małgorzaty Musierowicz "Ida Sierpniowa". Słuchowisko nagrywane było podczas warsztatów, które odbyły się w lipcu w CSE "Światowid".

Scenariusz do słuchowiska przygotowanego podczas warsztatów przygotował Krzysztof Grębski, muzykę zaś skomponowała Marta Osowska-Utrysko.
       - Celem naszego projektu było stworzenie przez młodzież niewidomą słuchowiska radiowego w oparciu o wartościową oraz cieszącą się olbrzymią popularnością, nie tylko wśród młodzieży, prozę Małgorzaty Musierowicz - mówi Iwona Grajkowska, koordynator projektu.
       Płyty z gotowym słuchowiskiem trafią do ośrodków szkolno-wychowawczych oraz szkół integracyjnych na terenie Polski, promując różnorodne przedsięwzięcia literackie.
       Osoby zainteresowane słuchowiskiem i chcące otrzymać egzemplarz proszone są o kontakt z Iwoną Grajkowską, pod nr telefonu 055 611 20 83, e-mail: iwona.grajkowska@swiatowid.elblag.pl.
      
       Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Samorządu Województwa Warmińsko - Mazurskiego.
      
      
Edyta Jasiukiewicz, CSE "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama