UWAGA!

Śmiech na sali!

 Śmiech na sali!

Mają dobry kontakt z publicznością, a ich występy kończą się owacjami na stojąco – już 13 marca w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w programie Variate zaprezentuje się Kabaret pod Wyrwigroszem.

Śmiać należy się jak najczęściej. Gdy śmiejemy się przez dłuższą chwilę, wprawiamy w ruch wszystkie mięśnie tułowia. Wtedy poprawia się nie tylko samopoczucie, ale... pozytywnie wpływa to na nasze zdrowie. Okazją do poprawy stanu naszego zdrowia będzie występ krakowskiego Kabaretu pod Wyrwigroszem.
       Ten Kabaret to kwintesencja wielu gatunków teatralno-muzycznych. Prezentuje więc szalone tempo, niezliczoną ilość przebieranek, komedię omyłek. Niezwykle zabawne teksty przybrane są w styl farsowy, który stoi na pograniczu teatru i kabaretu. Wizytówką kabaretu są z pewnością parodie, a także zabawne skecze, komentujące aktualną rzeczywistość społeczną. W programie kabaretu znajduje się także wiele typowo kabaretowych piosenek.
       Jak podkreślają wychodzący z występów widzowie artyści mają dobry kontakt z publicznością i są profesjonalistami w każdym calu.
      
       Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi 13 marca o godz. 16.30, w sali sportowo-widowiskowej CSE "Światowid". Bilety w cenie 55 złotych można rezerwować i kupować przez internet (www.swiatowid.elblag.pl) oraz w kasie "Światowida".
      
       ***
       Bilety do wygrania w konkursie portEl.pl
      

      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...