UWAGA!

Special Poetry Night, czyli scena Alternatywni Elbląg

 Elbląg, Special Poetry Night, czyli scena Alternatywni Elbląg
fot. nadesłana

W poniedziałek, 21 marca o godz. 18 Stowarzyszenie Alternatywni zaprasza z okazji Dnia Poezji na Special Poetry Night. Elbląscy literaci zaprezentują swoje - korespondujące z atmosferą budzącej się wiosny - teksty.

21 marca to zapowiedź ciepła, kwiatów i jeszcze dłuższych dni. Jak to wiosna, niesie ze sobą wiele pozytywnych znaczeń i skojarzeń - od razu pojawią się jacyś zakochani. I choć uczniowie pewnie będą myśleli, by tradycyjnie zrezygnować z zajęć szkolnych, to 21 marca jest świętem wielu ludzi.Tego dnia obchodzimimy: Światowy Dzień Zespołu Downa, Międzynarodowy Dzień Poezji, Światowy Dzień Walki z Dyskryminacją Rasową, Międzynarodowy Dzień Nowruz, Światowy Dzień Lalkarstwa, Dzień Wierzby, Dzień Wagarowicza, Światowy Dzień Lasu.
       Z okazji Dnia Poezji zapraszamy na literacką ucztę. Tym razem nietypową, ponieważ odbędzie się ona w pubie na elbląskiej starówce. Alternatywni zaprezentują swoje teksty o miłości, niemiłości, naturze, ludziach, przeżyciach, czyli o tym wszystkim, co nas bezpośrednio dotyka. Spotkanie będzie zaskakujące, pełne różnych emocji. Stowarzyszenie Alternatywni zaprasza na Special Poetry Night 21 marca o godzinie 18. Spotkajmy się w Specjal Pubie przy ul. Wybrzeże Gdańskie 15.
      
Dominika Lewicka-Klucznik
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • super pomysł, zupelnie jak w Trójmiescie, tylko, żeby było jeszcze milej zachęcam włascieila Pubu do lekkiego retuszu personelu na bardziej przyjazny klientom i totalną zmiane tła muzycznego zupelnie nie pasującego do świetnych wnętrz tego lokalu, który uważa się za PUB. Bo na pewno muzyka z MTV i innych RMF itp. puszczana przez personel bardziej pasuje do wiejskiego baru, niz pubu.
Reklama