UWAGA!

Spędź marzec u Sąsiadów

Marzec to czas budzącej się wiosny. Aby po zimie rozbudzić elblążan i napełnić ich wiosennym optymizmem, Sąsiedzi zapraszają na kilka ciekawych wydarzeń. Będzie bardzo różnorodnie: lokalnie, latynosko, irlandzko, a na koniec po proletari(y)acku.

W marcu proponujemy:
       6 marca
       Wieczór przy muzyce na żywo. Wystąpią Bald Buck, czyli muzyczny wieczór w wykonaniu młodych elbląskich muzyków. Wieczór zaczynamy ok 20.30. Wstęp wolny.
      
       7 marca
       Zapraszamy na Dzień Kobiet u Sąsiadów. Zaproś swoją połówkę na rewelacyjny koncert. Do Elbląga zawita znakomita ekipa z Juanem Carlosem Cano (Zwycięzca The Voice of Poland). Zagrają dla Was Hiroshima i Enclose.
       Grupa Enclose powstała w miejscowości Chihuahua w 2011 roku i od tamtego momentu konsekwentnie wspina się coraz wyżej po szczeblach kariery muzycznej.
       Początkowo Enclose tworzyło trzech Meksykanów: wokalista/perkusista i autor tekstów Juan Carlos Cano, gitarzysta Roberto Almuina oraz basista Shui Andujo.
       W powyższym składzie zespół zagrał w Polsce po raz pierwszy w ramach europejskiej trasy koncertowej „Soul Digging Tour 2012”.
       W 2013 roku grupa na stałe przeniosła się do Polski. W tym okresie ukształtował się międzynarodowy charakter zespołu.
       Wśród członków grupy znajduje się obecnie dwóch Meksykanów: Juan Carlos Cano (wokalista) i Pedro Lozano (gitarzysta) oraz Flavio Rojas - basista o polsko-peruwiańskim pochodzeniu, a także dwóch Polaków: Piotr Włodarczyk (klawiszowiec), Ireneusz Muszyński (perkusista).
       Hiroshima to olsztyński zespół grający Hard Rock i Heavy Metal.
       Grupa istnieje od 2005 roku. Założycielami zespołu byli: Adam Slipiko (wokal, gitara basowa) , Tomasz Grzyb (gitara) oraz Mariusz Żelazek (bębny).
       Od samego początku Hiroshima nastawiona była na tworzenie autorskiego materiału. Skład zespołu zmieniał sie kilkukrotnie.
       Do dnia dzisiejszego powstało około 30 utworów, zespół nagrał 4 płyty demo i zagrał kilkadziesiąt koncertów.
       Start wieczoru godz. 20.
       Wstęp jedyne 15 zł w przedsprzedaży.
       W dniu koncertu 25 zł.
      
       17 marca

       Jak co roku będzie tego dnia zielono, irlandzko i bardzo sympatycznie. Dzień Św. Patryka w tym roku odbędzie się w rytmach załogi Kamrata BIG JACK , SKIPPER oraz KAMRAT ANDRZEJ. Tego dnia usłyszycie muzykę żeglarską, irlandzką oraz biesiadę muzyczną przy dodatku akordeonu.
       Zaczynamy o godz. 20. Wstęp 10zł.

 


       21 marca

       PROLETARYATU chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Dwadzieścia pięć lat istnienia na polskiej scenie rockowej, 13 płyt i ponad tysiąc zagranych koncertów. Dla fanów i znawców rocka to jeden z najważniejszych wykonawców w naszym kraju.
       PROLETARYAT to jeden z klasyków polskiego rocka, to jeden z najlepszych zespołów „drugiego pokolenia” polskiej sceny rockowej. To zespół, który w oryginalny sposób połączyła punk rock z metalem tworząc nową, oryginalną muzyczną jakość. Dzięki zaangażowanym tekstom, o których ich autor i wokalista mówi: „Nasze utwory są jak lustra, w których odbija się nasza rzeczywistość”, grupa przez wielu uznawana jest za „głos pokolenia okresu przemian lat 80. i 90.”.
       Obecny skład:
       Tomasz "Oley" Olejnik – śpiew (od 1987)
       Dariusz "Kacper" Kacprzak – gitara basowa (od 1987)
       Wiktor Daraszkiewicz – gitara (od 2008)
       Robert "Mały" Hajduk – perkusja (od 1996)
       Koncert o godz. 20.30
       Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu.
      
       Kwiecień z kolei zapowiada się nie tylko muzycznie, ale i kabaretowo - dlatego zapraszamy do śledzenia wydarzeń na stronie www.pubsasiedzi.pl.
      

Pub Sąsiedzi
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama