UWAGA!

Sport - mój punkt widzenia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Sport - mój punkt widzenia”. W konkursie mogą uczestniczyć wszystkie osoby fotografujące, bez względu na wiek. Termin składania prac upływa 4 kwietnia.

Prace konkursowe należy dostarczyć do biura MOSiR w Elblągu, ul Karowa 1 (kryte lodowisko) do 4 kwietnia w formie cyfrowej (pyta CD lub DVD) w takiej rozdzielczości, by możliwe było wykonanie powiększeń 20x30. Prace niespełniające tego warunku nie wezmą udziału w konkursie. Ponadto uczestnicy powinni dołączyć do płyty oświadczenie z danymi autora i potwierdzeniem, że są osobiście autorami pracy (prac), oraz zgodą na wykorzystanie prac na stronie internetowej MOSiR, oczywiście z podpisem autora.
     Prace oceniane będą przez jury złożone z fotografików, fotoreporterów i sportowców - Piotra Kajmera, Helenę Pilejczyk i Tomasza Misiuka. Osobno zdjęcia oceniać będą czytelnicy strony internetowej www.mosir.elblag.pl.
     11 kwietnia odbędzie się wernisaż prac i ogłoszenie wyników. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają statuetki. Wszystkie wyróżnione prace zostaną powiększone na koszt organizatora i wystawione na ekspozycji na lodowisku.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama