UWAGA!

Spotkanie autorskie z Ryszardem Tomczykiem

 Elbląg, Spotkanie autorskie z Ryszardem Tomczykiem

Elblążanom Ryszarda Tomczyka nie trzeba przedstawiać. Człowiek-instytucja, erudyta, krytyk, publicysta, a także artysta. Honorowy obywatel Elbląga. 30 marca o godz. 18 w Bibliotece Elbląskiej miłośnicy jego twórczości będą mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim. I dyskutować na temat najnowszej powieści Ryszarda Tomczyka „Podróżujący”.

„Elementami kondycji człowieka są przemijanie i kres życia materialnego. Z tymi zagadnieniami po raz kolejny zmaga się osadzony w Elblągu twórca - Ryszard Tomczyk. Artysta niezwykle aktywny w okresie dojrzałego życia i jako pisarz, krytyk, publicysta, ale także malarz czy autor rzeźb. Aktywny również społecznie, choćby poprzez nauczanie młodzieży licealnej. Żegnając się z kolejnymi rolami, pozostawia jednocześnie pisane świadectwo wycofywania się w krainę cienia” - pisze o Ryszardzie Tomczyku w recenzji jego najnowszej powieści Agnieszka Brytan.
       „Podróżujący” to czwarta i ostatnia część cyklu (Pakamera 2002, Tobół 2004, Schody 2010). O tej i innych książkach, swojej twórczości Ryszard Tomczyk będzie opowiadał podczas spotkania autorskiego, które odbędzie się w Bibliotece Elbląskiej 30 marca o godz. 18. Wstęp wolny.
      
       Książka do wygrania w konkursie portEl.pl.
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama