UWAGA!

Spotkanie liderów organizacji pozarządowych

Spotkanie liderów organizacji pozarządowych

Grudzień, to czas podsumowana mijającego roku, ale także planów na przyszłość. CSE „Światowid” organizuje doroczne spotkanie liderów organizacji pozarządowych działających na rzecz kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego województwa warmińsko-mazurskiego.

Spotkanie, które zaplanowano na 30 grudnia 2013 r. na godz. 10.00 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, Pl. K. Jagiellończyka 1( Galeria Nobilis, II p.), będzie okazją do nawiązania kontaktów, inspiracją do realizacji w przyszłości wspólnych projektów. Proponujemy również w ramach spotkania interesujący moduł szkoleniowy w formie warsztatów, który będzie naszym zdaniem, bardzo pomocny w codziennej pracy lidera.
       Do współpracy zaprosiliśmy Agnieszkę Peć-Soszka, trenera z kilkunastoletnim stażem w prowadzeniu szkoleń, m.in. z zakresu budowania zespołu, współpracy i odpowiedzialności indywidualnej i zespołowej, efektywnej komunikacji, technik twórczego rozwiązywania problemów, integracji i motywacji. Agnieszka Peć-Soszka jest także Certyfikowanym Trenerem Technik Szybkiego Zapamiętywania i Szybkiego Czytania oraz Trenerem biznesu.
       Udział w spotkaniu i warsztacie jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia na adres mailowy: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl
       do 27 grudnia 2013 r. Szczegółowe informacje na stronie www.swiatowid.elblag.pl
       Dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
      

      
      
Teresa Miłoszewska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)