UWAGA!

----

Spotkanie z bajkopisarką

 Elbląg, Bajkowe weekendy ciesza się dużą popularnością wśród najmłodszych
Bajkowe weekendy ciesza się dużą popularnością wśród najmłodszych (fot. Światowid)

Gościem sobotniego (29 listopada) spotkania w ramach „Bajkowego weekendu dla najmłodszych” w Światowidzie będzie bajkopisarka Roksana Jędrzejewska - Wróbel.

Roksana Jędrzejewska-Wróbel przybliży małym miłośnikom bajek swoją twórczość. Będzie można kupić książki jej autorstwa: „Kamienica", „Elementarz demokracji. Jak to działa", „Florka. Z pamiętnika ryjówki", „Florka. Listy do Józefiny".
     7 grudnia z kolei odbędzie się uroczyste zakończenie „Bajkowych weekendów dla najmłodszych", w ramach którego odbędą się spotkania z bajką czytaną, a gościem specjalnym będzie ilustratorka bajek. Tego dnia odbędzie się także wernisaż wystawy prac wykonanych w ramach bajkowych konkursów, podczas którego poznamy nazwiska zwycięzców.
     Wszystkie spotkania z bajką odbywają się o godz. 9 i 11 na Scenie na Piętrze centrum kultury Światowid. Wstęp jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.
     Zainteresowani udziałem w spotkaniach i konkursach proszeni są o kontakt z Inesą Janta-Lipinską, telefonicznie 055 611-20-56 lub mailowo: inesa.janta-lipinska@swiatowid.elblag.pl.
     Projekt realizowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama