UWAGA!

Spotkanie z Tajlandią

 Elbląg, Spotkanie z Tajlandią
Fot. nadesłane

W piątek, 21 maja, o godz. 18 CSE Światowid zaprasza na prezentację multimedialną pt. „Tajskie impresje”, którą poprowadzi autorka zdjęć, Dorota Ziemnicka.

– W Sali Kameralnej Kina Światowid wyświetlimy zdjęcia Doroty Ziemnickiej – mówi Iwona Grajkowska z CSE Światowid – autorka, prezentując je, będzie opowiadała o swych wrażeniach z podróży po Tajlandii. Dla tych osób, które będą chciały obejrzeć fotografie w tradycyjnej formie, przygotowaliśmy wystawę w holu kina. Wystawę będzie można oglądać do 26 maja.
       Na zdjęciach zobaczymy m.in. tajskie miasta Lampang oraz Chiang Mai. Autorka zatrzymała na zdjęciach ulotne chwile Tajlandii, ludzkie spojrzenia, codzienne życie mieszkańców miast i górskich plemion... Pokazała piękno architektury, smakowite potrawy, kolory tego kraju.
       Dorota Ziemnicka przez wiele lat żyła i pracowała poza Polską. Mieszkała w USA, Kanadzie, Turcji. W końcu pojechała do Tajlandii. Fascynują ją różnice kulturowe, więc kraj ten ją zachwycił, nie tylko swym językiem, ale także życzliwymi i uśmiechniętymi mieszkańcami. Podróże są pasją jej życia, zwiedza świat oraz Polskę. Na co dzień uczy języka angielskiego, jest przewodnikiem po Warszawie, pilotem wycieczek... Od ponad roku mieszka wraz z mężem w Elblągu.
Anna Kleina, CSE Śwatowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama