UWAGA!

Stwórz z eKulturalnymi świąteczny poradnik

 Elbląg, Stwórz z eKulturalnymi świąteczny poradnik

Masz pomysł na własnoręczne zrobienie ciekawego świątecznego prezentu, stroików lub ozdób choinkowych? A może chcesz podzielić się autorskim przepisem na bożonarodzeniową potrawę? Czekamy na Wasze pomysły. Te, które zostaną wykorzystane w świątecznym poradniku CSE „Światowid”, eKulturalni nagrodzą upominkami.

Chociaż jeszcze niewiele osób myśli o świątecznych przygotowaniach, my już zrobiliśmy pierwszy krok. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu i eKulturalni przygotują świąteczny poradnik, w którym znajdą się m.in. podpowiedzi dotyczące świątecznych przygotowań, pomysły na prezenty, stroiki, świąteczne ozdoby, ciekawe autorskie przepisy, a nawet bożonarodzeniowe wiersze – o ile takie napiszecie. To tylko propozycje do naszej publikacji, więc jeżeli masz inny, ciekawy pomysł na to, by nadchodzące święta były wyjątkowe (np. sposoby dekoracji domu lub babcine przepisy bez, których nie wyobrażasz sobie świąt) – napisz.

  Elbląg, Stwórz z eKulturalnymi świąteczny poradnik
fot. nadesłana


       Tych, którzy chcą podzielić się pomysłami zachęcamy do zamieszczania wpisów na portalu, koniecznie ze zdjęciami! Prosimy także o wysłanie maila na adres: redakcja@ekulturalni.pl koniecznie z dopiskiem „Oświadczam, że zamieszczony utwór/wiersz/fotografia* jest wyłącznie mojego autorstwa oraz zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie go w publikacji CSE „Światowid” do celów niekomercyjnych. W razie naruszenia autorskich praw majątkowych i osobistych do cudzego utworu/wiersza/fotografii* zobowiązuję się w całości pokryć wszelkie ewentualne roszczenia skierowane w stosunku do wydawcy publikacji”.
       *wpisz możliwe utwory
      

       Autorów tekstów, które zostaną wykorzystamy w poradniku nagrodzimy upominkami. Oczywiście każdy z autorów otrzyma również świąteczny poradnik. Piszcie!
      
      

eKulturalni.pl

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama