UWAGA!

Sukcesy rozśpiewanych dzieciaków

Elbląg, "Szalone Małolaty" w Tomaszowie Mazowieckim otrzymały nagrodę specjalną
"Szalone Małolaty" w Tomaszowie Mazowieckim otrzymały nagrodę specjalną (fot. M. Gałuszewska)

Młodzi wokaliści z Pracowni Katarzyny Panicz z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu odnieśli kolejne sukcesy. Szczęśliwa okazała się dla nich „Tomaszowska Wiosna".

W 43. Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Tomaszowska Wiosna", który odbył się w Tomaszowie Mazowieckim, młodzi wokaliści z MDK zdobyli aż trzy nagrody. Rozalia Grabowska zajęła pierwsze miejsce w kategorii do lat 10, zaś Alicja Wiśniewska - miejsce III w kategorii w kategorii wiekowej 11-13 lat. Natomiast zespół „Szalone Małolaty" otrzymał nagrodę specjalną.
     - Wiosna dla młodych wokalistów jest wyjątkowo pracowita – mówi Karolina Ciechorska-Kulesza z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu. - Młodzież bierze udział w wielu regionalnych eliminacjach do ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. I tak: Rozalia Grabowska zakwalifikowała się do ogólnopolskiego festiwalu „Wygraj sukces" w Tarnobrzegu, a zespół „Szalone Małolaty" będzie reprezentował Elbląg podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. A już w najbliższą sobotę 16 maja Katarzyna Penkalska, Rozalia Grabowska i „Szalone Małolaty" zaśpiewają na festiwalu „Majowa Nutka" w Częstochowie.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama