UWAGA!

„Świat wokół nas” - wernisaż EKF w Światowidzie

 Elbląg, „Świat wokół nas” - wernisaż EKF w Światowidzie

Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu oraz Elbląski Klub Fotograficzny zapraszają 11 maja (środa) o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii członków EKF pt. "Świat wokół nas". Na wystawie zobaczymy 60 zdjęć o różnorodnej tematyce. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Na wystawie "Świat wokół nas" 12 pasjonatów fotografii, wędrujących po świecie z aparatem fotograficznym, prezentuje 60 zdjęć o różnorodnej tematyce. Wśród nich fotografie ludzi, krajobrazu, przyrody, architektury i inne. Zdjęcia ilustrują swobodne i indywidualne podejście do tematu przez każdego z autorów. Obok zdjęć podchwyconych - typowo reporterskich - wymagających szybkiej decyzji i refleksu, znajdują się zdjęcia reżyserowane i również zdjęcia wyczekane przez minuty, a nawet godziny.

 

Autorzy zdjęć: Grażyna Kamińska, Radosław Kamiński, Krzysztof Kosecki, Dorota Łoś, Piotr Łoś, Zbigniew Ostaniewicz, Przemysław Perucki, Sebastian Stawiński, Monika Szurek, Katarzyna Ucińska, Barbara Wasilik, Maria Beata Zaręba.

 

Wystawa będzie czynna do 25 czerwca w godzinach pracy CSE "Światowid" w Elblągu.

 

Termin i miejsce | 11 maja (środa), godz. 18.00, I i II piętro, CSE „Światowid” w Elblągu.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • KPINY sobie z ludzi robicie. Opublikowane dzisiaj przed południem. Jak nie potrzebujecie widzów, to sobie pogladajcie we własnym kółku wzajemnej adoracji.
  • Wy jak zawsze wszystko na ostatnią chwilę, albo już po.
  • EKF miejsce gdzie niczego się nie nauczysz. Wieczne oglądanie fotek z Afryki.... No bo niczego Cię nie nauczą. Ludzie którzy nie potrafią się zorganizować żeby wyjść i porobić zdjęcia.
  • To nie darmowy kurs fotografii! To grupa ludzi, którzy już coś sobą reprezentują. Nikt nie będzie jakieś sieroty, co nie potrafi nawet podstaw za rączkę prowadził. Wyjścia same się nie organizują, wymyśl coś, zaproponuj, zorganizuj. Tak to działa. Najlepiej tylko anonimowo obsmarować! Wstyd! Mam nadzieję, że już do nas nie należysz...
Reklama