UWAGA!

Światowid i… Światowidy - zobacz wideorelację!

Elbląg, Światowid i… Światowidy - zobacz wideorelację!

Sezon kulturalny 2007/2008 dobiega końca - w elbląskim Światowidzie odbyła się uroczystość z tej okazji. Były nagrody i wyróżnienia, a gwiazdą wieczoru był Stanisław Sojka.

Przyznawane na zakończenie roku kulturalnego statuetki Światowida otrzymali kolejno: w kategorii Sponsor - elbląski browar Grupy Żywiec oraz SKOK Stefczyka, w kategorii Kultura i Oświata - Szkoła Podstawowa nr 23 w Elblągu, w kategorii Media - Elbląska Gazeta Internetowa PortEl.pl, zaś w kategorii Organizacja Pozarządowa - elbląskie koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.
     Nagroda specjalna - Kryształowy Światowid - dla firmy, która udzieliła wyjątkowego wsparcia i darzy szczególną życzliwością działania Światowida, trafiła w ręce prezesa Grupy Lotos Pawła Olechnowicza.
     Dyrektor centrum kultury Antoni Czyżyk docenił także pracę dziennikarki Radia El Marty Hajkowicz, która od lat rzetelnie informuje o tym, co robi Światowid, oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych, którego pracownicy chętnie i często uczestniczą w przedsięwzięciach centrum kultury.
     Nagrody otrzymało wczoraj również dwoje pracowników Światowida: Marek Kucharczyk, sędzia i instruktor tańca oraz Magdalena Chałupa, która prowadzi sekretariat.
     
     W czasie uroczystości wystąpiły podopieczne Marty Osowskiej: Dorota Leszczyńska i Hanna Gieda, które szlifują swoje głosy - i umiejętności - w czasie zajęć sekcji wokalnej.
     Kliknij i zobacz, jak było:
     
     - wersja dla szybszych łączy internetowych:
      kliknij
     
     - wersja dla słabszych łączy internetowych:
      kliknij
     
     Reporterka: Edyta Machul. Zdjęcia, montaż: Jacek Perzanowski. Muzyka: Paris Music.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama