[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szkicologia według Bogdana Kilińskiego

 
Elbląg, Szkicologia według Bogdana Kilińskiego
fot. nadesłana

Popularny cykl spotkań w ramach Szkicologii, czyli warsztatów okołorysunkowych dla dużych i małych artystów wędruje po całym Starym Mieście. Najbliższe spotkanie w sobotę, 3 sierpnia rozpocznie się o godz. 10 w pracowni RYT Bogdana Kilińskiego, który poprowadzi je pod hasłem "Spotkanie z grafiką warsztatową".

Popularny cykl spotkań w ramach Szkicologii, czyli warsztatów okołorysunkowych dla dużych i małych artystów wędruje po całym Starym Mieście. Najbliższe spotkanie w sobotę 3 sierpnia rozpocznie się o godz. 10:00 w pracowni RYT Bogdana Kilińskiego, który poprowadzi je pod hasłem "Spotkanie z grafiką warsztatową".
       Szkiocologia to działanie zorganizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego. Gromadzi miłośników sztuk plastycznych dając im możliwość nabycie czy wzbogacenia umiejętności pod okiem doświadczonych artystów.
       W sobotę podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję poznać grafikę, która obok malarstwa i rzeźby należy do podstawowych działów sztuk plastycznych. Tradycyjnie praca rozpocznie się w plenerze rysując ołówkiem na papierze architekturę Starego Miasta.
       W drugiej części przejdziemy do pracowni plastycznej przy ul. Studziennej, gdzie powstałe szkice przetworzymy, poznając jedną z technik graficznych należącą do druku wklęsłego. Przygotowanie matrycy - rysunek na płycie pleksi, pozwoli uczestnikom wykonać kilka odbitek na specjalnym papierze akwafortowym.
       Bogdan Kilinski - Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni - Oełowie ze specjalizacją Formy Przestrzenne - Metaloplastyka oraz Edukacji Artystycznej na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Od 2001 roku prowadzi pracownię plastyczną Inveni/RYT specjalizującą się w edukacji artystycznej dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajmuje się grafiką warsztatową, malarstwem, rysunkiem i rzeźbą w śniegu.
      
       Spotkanie z grafiką warsztatową
       Sobota 3 sierpnia w godz. 10 - 13
       Pracownia RYT, ul. Studzienna 26B
      
       Udział w zajęciach jest bezpłatny, wszystkie materiały są zapewnione.
       Ze względu na ograniczoną ilość miejsca na tę edycję Szkicologii obowiązują zapisy poprzez formularz rejestracyjny.
      
Wojciech Minkiewicz, Centrum Sztuki Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama