UWAGA!

Szukamy wokalnych talentów

2019-09-06
13:00
Szukamy wokalnych talentów

Twoje dziecko ciągle podśpiewuje refreny usłyszanych piosenek? Świetnie się przy tym bawi, a Tobie przez głowę przechodzi myśl, że może ma talent? Jeśli tak, to zapisz dziecko do sekcji wokalnej „Światowida”. Pierwszym krokiem są przesłuchania kwalifikacyjne, które odbędą się już w najbliższy poniedziałek i wtorek (9 i 10 września).

Myśląc o rozpoczęciu przygody ze śpiewaniem, a może nawet karierze wokalnej, należy nabywać obycia ze sceną i z publicznością, a także radzić sobie z tremą. Przesłuchania do sekcji wokalnej to idealna okazja, aby w studyjnych warunkach, pod kierunkiem instruktora wokalnego Urszuli Zajko-Olejniczak, zaprezentować swoje umiejętności. Uczestnicy przesłuchania mogą przygotować ulubioną piosenkę i wykonać ją a cappella lub z podkładem muzycznym. Nie martw się, jeśli Twoje dziecko odczuwa tremę - my pomożemy mu się otworzyć i ją pokonać.

- Szukamy talentów wokalnych, które staną się naszą muzyczną wizytówką – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. – Chcemy, aby dzieci i młodzież, które dołączą do nowo tworzonej sekcji wokalnej, pracowały nad warsztatem, świadomością głosu, emisją, dykcją i wrażliwością muzyczną. Wszystko po to, aby systematycznie podnosić swoje umiejętności i czerpać z tego satysfakcję – dodał.

 

Przesłuchania kwalifikacyjne odbędą się w następujących terminach:

- grupa młodsza (6-9 lat): poniedziałek, 9 września w godz. 16.00 - 17.30,

- grupa starsza (10-14 lat): wtorek, 10 września w godz. 16.00 - 17.30.

 

Przesłuchania odbędą w CSE „Światowid” w sali muzycznej nr 42 (II piętro).

 

----- materiał płatny -----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej