UWAGA!

Szymon Wydra i Jafia Namuel na Międzynarodowych Spotkaniach Artystycznych

 
Szymon Wydra i Jafia Namuel na Międzynarodowych Spotkaniach Artystycznych
fot. nadesłana

Szymona Wydry chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Z recitalem akustycznym wystąpi on w „Światowidzie” już 20 listopada. Muzyczną gwiazdą drugiego dnia 8. Międzynarodowych Spotkań Artystycznych będzie zespół Jafia Namuel.

Szeroko pojęta integracja i przełamywanie barier społecznych – to główne cele, jakie przyświecają organizatorom Międzynarodowych Spotkań Artystycznych. Po warsztatach, oglądaniu wystaw, a także spektakli, w których uczestnicy będą aktorami, nie zabraknie czasu na wspólną zabawę.
       - Już 20 listopada, o godz. 19 z recitalem akustycznym wystąpi Szymon Wydra – mówi Teresa Miłoszewska, organizatorka Spotkań.
       Szymon jest założycielem i wokalistą Carpe Diem. To gitarzysta, kompozytor i naczelny tekściarz zespołu. Przez wiele lat muzyczną pasję łączył z czynnym uprawianiem sportu, jednak to muzyka okazała się jednak tą najważniejszą, której Szymon nie przestaje być wierny.
       Bilety na recital akustyczny Szymona Wydry (20 listopada, godz. 19) dostępne są w cenie 25 zł w kasie CSE „Światowid”. Bilet ulgowy kosztuje 20 zł.
      

 


       - Gwiazdą drugiego dnia 8. Międzynarodowych Spotkań Artystycznych będzie Jafia Namuel – zespół z Piły zainspirowany oryginalnym brzmieniem jamajskiego roots reggae. Uważany jest za legendę polskiej sceny reggae, a jego lider - Dawid Portasz za jednego z najlepszych polskich wokalistów – dodaje Teresa Miłoszewska.
       Bilety na koncert zespół Jafia Namuel (21 listopada, godz. 19) dostępne są w cenie 15 zł w kasie CSE „Światowid”. Bilet ulgowy kosztuje 10 zł.
      
       Organizatorami 8. Międzynarodowych Spotkań Artystycznych są: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu oraz Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art" w Elblągu.
      
       Głównym Partnerem imprezy jest Grupa LOTOS S.A.
       Sponsorem MSA jest FLSmidth MAAG Gear.

      
       Dofinansowano ze środków: Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Gminy Miasto Elbląg.
      

Patronem medialnym 8. Międzynarodowych Spotkań Artystycznych jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...