UWAGA!

Tam i z powrotem z Hobbitem

 
Elbląg, Zwycięska drużyna
Zwycięska drużyna (fot. nadesłane)

W środę 11 grudnia w Filii nr 5 Biblioteki Elbląskiej na Osiedlu Zawada, a właściwie w gościnnych murach Gimnazjum nr 1 odbyła się druga edycja Międzygimnazjalnego Turnieju Wiedzy pt. „Tam i z powrotem z Hobbitem”. W Turnieju wzięły udział drużyny z Gimnazjum Nr 3, Gimnazjum Nr 4, Gimnazjum Nr 8, Gimnazjum z Zespołu Szkół Pijarskich.

W turniejowych szrankach o tytuł „Znawcy Hobbita” stanęli uczniowie czterech elbląskich gimnazjów (Gimnazjum Nr 3, Gimnazjum Nr 4, Gimnazjum Nr 8, Gimnazjum z Zespołu Szkół Pijarskich). Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą ze znajomości „Hobbita” J.R.R. Tolkiena oraz informacjami z życia autora. Najlepszą drużyną okazała się być reprezentacja z Gimnazjum Nr 3. Ponadto uczniowie przygotowali krótkie scenki do dowolnie wybranego fragmentu powieści. Tę konkurencję oceniała publiczność, która uznała, że najlepsza była „trupa aktorska” reprezentująca Gimnazjum Nr 4.
      
      
       Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w Turnieju. Podziękowania należą się również: kolegom dopingującym swoich reprezentantów, nauczycielom, którzy przygotowali drużyny do udziału w konkursie oraz fundatorom nagród.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama