UWAGA!

Taniec nowoczesny z mamą lub tatą

 Taniec nowoczesny z mamą lub tatą
fot. nadesłana

W najbliższą sobotę, 30 listopada Centrum Tańca Promyk zaprasza na kolejne zajęcia – Mamo, tato zatańcz ze mną! To doskonała okazja do wspólnej zabawy dla dzieci i ich rodziców, a także sposób na aktywne spędzenie sobotniego popołudnia.

Dzieci mają niespożytą energię, potrzebują ruchu, a pogoda za oknem nie zachęca do spacerów dlatego warsztaty taneczne to dobry sposób na aktywne spędzenie czasu. Wartością dodaną jest to, że ten czas można spędzać wspólnie – bawiąc się i ucząc pod okiem instruktora.
       - Na zajęciach na pewno nie zabraknie ruchu – mówi instruktor Katarzyna Łukaszewska. – Pomysł tanecznych warsztatów dla dzieci i rodziców sprawdził się. Dzieci przy rodzicach są bardziej otwarte i czują się bezpiecznie, a rodzice szybciej przy swoich pociechach wyzbywają się oporów i chętniej się bawią.
       Zajęcia Mamo, tato zatańcz ze mną! to możliwość rozwoju wyobraźni, zdolności ruchowych u dzieci oraz poczucia rytmu, a także pogłębienia więzi dziecko-rodzic. Na warsztatach organizatorzy gwarantują nie tylko dużo ruchu, ale też świetną zabawę i dobrą energię bo taniec wyzwala endorfiny czyli hormony szczęścia, potrzebne w każdym wieku.
       Zajęcia odbędą się w sobotę, 30 listopada, w godz. 16 – 17. Centrum Tańca „Promyk”, ul. Browarna 80.
       Bilet do nabycia w kasie CSE Światowid, pl. Jagiellończyka 1. Koszt to 15 zł (rodzic + dziecko) oraz 20 zł (rodzic + 2 dzieci).
      
      
Zyta Wrzos, CT Promyk

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)