UWAGA!

Tańszy bilet na Baltic Cup

 
Elbląg, Baltic Cup 2010,
Baltic Cup 2010, fot. Mieczysław Jaworski

Dostępne są już bilety na 12. edycję Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup", który odbędzie się w dniach 21 - 23 października. W przedsprzedaży ceny biletów są niższe.

Międzynarodowy Festiwal Tańca „Baltic Cup" to jeden z największych międzynarodowych turniejów tańca w regionie Morza Bałtyckiego. Jego pomysłodawcą był Norweg Tor Floysvik, który skupił wokół tej idei partnerów z Polski, Szwecji, Litwy. Gospodarzem pierwszego pucharu Bałtyku był Elbląg. I od kilku lat Festiwal organizowany jest w Elblągu przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid".
       Każda edycja Festiwalu jest wyjątkowa, w zeszłym roku można było oglądać najlepsze na świecie formacje standardowe, w tym, w trakcie trwania BALTIC CUP odbędzie się Puchar Europy w tańcach latynoamerykańskich.
       W Pucharze Europy zaprezentuje się ok. 30 par z poszczególnych krajów europejskich (po jednej parze z każdego kraju) delegowanych przez federacje i narodowe związki taneczne na podstawie prowadzanego przez nie rankingu sportowych par tanecznych. W Elblągu będziemy więc gościć najlepszych zawodników tańczących tańce latynoamerykańskie.
       - Jest to nie tylko docenienie naszych zdolności organizacyjnych, ale również duże wyróżnienie dla Polski, jako organizatora tych zawodów - mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich Światowid. - W związku z tym, że na drugą połowę roku przypada Prezydencja Polski w Radzie Unii Europejskiej o Patronat Honorowy nad tym przedsięwzięciem wystąpiliśmy do Jerzego Buzka, przewodniczącego Parlamentu Europejskiego.
       Bilety na Międzynarodowy Festiwal Tańca „Baltic Cup" można kupić w kasie CSE Światowid w cenie promocyjnej do 15 września lub do wyczerpania ilości biletów promocyjnych. Cena ta wynosi 20 złotych. Cena biletu po okresie promocyjnym - 30 zł. Cena biletów do stolika nie podlega promocji i wynosi: 70 zł.
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama