UWAGA!

Te zdjęcia mówią więcej niż słowa

 Elbląg, Te zdjęcia mówią więcej niż słowa
(fot. Anna Dembińska)

Od dzisiaj (11 stycznia) do końca marca w Centrum Spotkań Europejskich Światowid można obejrzeć ponad 70 zdjęć Czytelników portElu, wyróżnionych w konkursie „Fotka Miesiąca”. To one pokazują piękno Elbląga i regionu, promując naszą „małą ojczyznę”. Zobacz zdjęcia z przygotowań do wystawy.

Bez talentu, czasu i chęci naszych Czytelników nie udałoby się zgromadzić w jednym miejscu i czasie tak świetnych fotografii Elbląga i regionu. Chcemy, by jak najwięcej osób mogło zobaczyć ich pracę, dlatego – mimo pandemii – zdecydowaliśmy się zorganizować wystawę Fotka Miesiąca w Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Będzie ją można oglądać od 11 stycznia do końca marca na dwóch piętrach wokół holu Światowida.

Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa w tym roku stawiamy na indywidualne zwiedzanie i podziwianie fotografii. Mamy nadzieję, że już za rok uda nam się wrócić do tradycji wernisażu, bo spotkanie z naszymi Czytelnikami i autorami zdjęć jest po prostu bezcenne.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali zdjęcia na konkurs Fotka Miesiąca i jak zawsze z niecierpliwością czekamy na kolejne, które będziemy mogli podziwiać, oceniać i wyróżniać w comiesięcznych edycjach Fotki Miesiąca oraz na następnej wystawie w 2023 roku. Do zobaczenia w CSE Światowid!

Redakcja

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama