UWAGA!

Terapeuci na szkoleniach

 
Terapeuci na szkoleniach
fot. nadesłana

W najbliższy weekend odbędzie się kolejne szkolenie w ramach polsko-rosyjskiego projektu „Podaj dalej”, realizowanego przez Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" i Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art”. Tym razem uczestnicy będą poznawać zaawansowane techniki komunikacji i wpływu.

„Podaj dalej” to projekt inspirujący kadrę terapeutyczną i instruktorską pracującą na co dzień z osobami niepełnosprawnymi do korzystania z nowych technik terapeutycznych. Poprzez coaching grupowy i indywidualny organizatorzy zamierzają wzmocnić specjalistów, aby zapobiec wypaleniu zawodowemu oraz wprowadzić nową jakość w ich pracy.
       Ostatnie szkolenia w ramach projektu odbywały się w połowie czerwca w Kaliningradzie, kolejne działanie to warsztaty, które odbędą się 27 i 28 lipca w Elblągu, Oleśnie i Janowie. Poprowadzą je Beata Wrzosek i Agnieszka Peć-Soszka.
       Uczestnicy szkolenia nauczą się między innymi, jak mówić, aby inni chcieli ich słuchać, odkrywać i dopasowywać informacje do sposobu w jaki odbiorca je przetwarza, posiądą umiejętności zmiany perspektyw – spojrzenia na przekaz oczami innych i skutecznego zadawania pytań, a także poznają metody błyskawicznego wzbudzania motywacji u siebie i innych.
       Agnieszka Peć-Soszka - trener z kilkunastoletnim stażem w prowadzeniu szkoleń i coachingu z zakresu rozwoju kompetencji managerskich, budowania zespołu, odpowiedzialności indywidualnej i zespołowej, efektywnej komunikacji i współpracy. Specjalizuje się w miękkich projektach personalnych, przede wszystkim w szkoleniach motywacyjnych i integracyjnych, które niejednokrotnie są połączone ze szkoleniami tematycznymi, jako najefektywniejsza forma szkolenia.
       Beata Wrzosek - nauczyciel, terapeuta, specjalista od zarządzania i muzyk, współpracuje z Elbląską Radą Konsultacyjną Osób Niepełnosprawnych; inicjatorka i współautorka projektu „Indywidualne ścieżki zatrudnienia”, który zdobył główną nagrodę w corocznym unijnym konkursie dla wyróżniających się projektów rozwoju regionalnego.
      
Projekt dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)