UWAGA!

Top Of The Top Sopot Festival – Young Choice Awards

2019-08-09
Aktualizowany 2019-08-12 15:00
 
Top Of The Top Sopot Festival – Young Choice Awards

Najbardziej oczekiwane wydarzenie muzyczne tego lata – Top Of The Top Sopot Festival 2019 już od 13 do 16 sierpnia! Na deskach Opery Leśnej w Sopocie, w specjalnych koncertach tematycznych, wystąpią topowi polscy i zagraniczni wykonawcy!

Po raz pierwszy wydarzenie „Top Of The Top” Sopot Festival potrwa 4 dni. Festiwal, który ma już od lat opinię wydarzenia, w którym pojawiają się polskie i zagraniczne gwiazdy reprezentujące wysoki poziom artystyczny, idzie z duchem czasu i „otwiera się” na gwiazdy młodego pokolenia oraz na młodych twórców. Opera Leśna 16 sierpnia to „Young Choice Awards" – koncert, w którym będzie można posłuchać i zobaczyć Artystów nie tylko z pierwszych stron gazet, ale Artystów z setkami tysięcy obserwatorów na Instagrame czy Facebooku z utworami na szczytach list muzycznych na YouTube czy Spotify. W Sopocie zagrają idole nastolatków mi.in:
       - Roksana Węgiel,
       - 4Dreamers,
       - Zuza Jabłońska,
       - AniKa Dąbrowska,
       - Carla Fernandes,
       - Michał Szczygieł,
       - Natalia Zastępa,
       - Viki Gabor,
       - Amelia Andryszczyk,
       - My3 
       - Magda Bereda
       oraz wszystkim już znani i lubiani
       - Marcin Sójka
       - Monika Lewczuk
       - Agnieszka Adamczewska.
       To właśnie udział tych Artystów, młodych twórców, daje gwarancję świetnej zabawy i spędzonego super czasu przy muzyce w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest Opera Leśna. Osoby, którym nie uda się dotrzeć na miejsce, będą mieli okazji zobaczyć koncert na player.pl.
       Wraz z wydarzeniem zaplanowane jest ekskluzywne limitowane spotkanie „Meet & Greet”. Podczas spotkania z Wykonawcami będzie można zrobić sobie zdjęcie, dostać autograf czy przybić piątkę ze swoim ulubionym wykonawcą.
      
       Bilety już dostępne na stronach:
       biletyna.pl/koncert/TOP-of-the-TOP-Sopot-Festival
       www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/top-of-the-top/
       www.interticket.pl/search?q=top+of+the+top
      
       Uwaga!
       Tylko w ten weekend kupując bilet na koncert Top of The Top Sopot Festival - Young Choice Awards możecie wygrać wycieczkę za kulisy imprezy a także podejrzeć próby i spotkać wykonawców! Szczegóły na stronie www.magicrecords.pl.
      

       ------ artykuł sponsorowany -------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej