UWAGA!

Trójkolorowa sobota z reggae

Elbląg, Trójkolorowa sobota z reggae

Przed nami 2. edycja imprezy „Trzy kolory, jedna miłość”. Sobota upłynie pod znakiem miłości do muzyki reggae, muzycznej rywalizacji pięciu młodych zespołów oraz wszechobecnych trzech kolorów. Spotykamy się w sobotę, 14 września, żeby rozpocząć o 17 muzyczną przygodę.

Ubiegłoroczna edycja imprezy wzbudziła zainteresowanie nie tylko wśród mieszkańców Elbląga, ale i innych polskich miast, którzy przyjechali specjalnie, by bawić się w rytmie reggae. W najbliższą sobotę będą mieli okazję znowu pokołysać się do jamajskich rytmów w świetnej atmosferze.
       W tegorocznym przeglądzie o główną nagrodę – nagranie singla w profesjonalnym studiu nagraniowym Sounds Great Promotion będą walczyć następujące zespoły: Sielska, ZKS Squad, Sakin Ol, Kwas i Dj Zel oraz Kalamala Sound.
       Zwycięzcę wyłoni jury w trzyosobowym składzie. Z powodów niezależnych od organizatora skład jurorów uległ zmianie, jednak wciąż znajdą się w nim specjaliści: Michał Ławczniczak - manager wielu polskich zespołów reggae, wydawca płyt oraz organizator i współorganizator ważniejszych festiwali reggae w Polsce; Oliwia Musiatowicz - production manager Ostróda Reggae Festival, związana z agencją Positive Music Promotion, od kilku lat członek jury konkursu młodych zespołów reggae w ramach ORF oraz Robert „Robak” Parafiniuk - specjalista ds. reggae, roots i ska, członek malborskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalnych Makulatura organizującego m.in. Malborski Przegląd Muzyczny, Dni Metalu i Etno festiwal.
       Po przeglądzie młodych zespołów wystąpią: Root Wise, który urzekł publiczność i jurorów w zeszłym roku i zgarnął główną nagrodę oraz Jafia Namuel, zespół cieszący się uznaniem jako ikona polskiej muzyki roots reggae.
       W ramach imprezy będzie można wziąć udział w rasta kiermaszu, na którym nie zabraknie gadżetów i rękodzieła zdobionych motywami rasta, pożądanych przez fanów muzyki reggae. Osoby, które przyniosą ze sobą koszulki, płócienne torby czy inne przedmioty, które można ozdobić - będą mogły wziąć udział w akcji: „Więc chodź pomaluj swój świat…na trzy kolory” i samodzielnie nadać im nowy, trójkolorowy wyraz pod czujnym okiem instruktora plastyki – Heleny Wojciechowskiej.
       Więcej informacji o wykonawcach można znaleźć tutaj.
       Zostało już niewiele czasu, żeby nabyć bilety w przedsprzedaży – do 13 września można je zakupić w kasie CSE „Światowid” w cenie 20 zł. W dniu koncertu bilety będzie można kupić w Tawernie Tortuga (cena: 25 zł). Liczba miejsc ograniczona.
      
Paulina Łuczak, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama