UWAGA!

Trzynasta w Samo Południe u Sąsiadów

Elbląg, Trzynasta w Samo Południe u Sąsiadów

Już w niedzielę, 27 lipca zapraszamy na niezapomniany wieczór z energetyczną dawką rock and rolla. Trzynasta w Samo Południe - młodzi, zdolni, niewyspani - przebojem zdobywają świat. Usłyszycie ich u Sąsiadów.

Pocheć (wokal) - Kapitan tej łajby. Z piorunującą pewnością siebie zdobywa świat i podbija serca. Jego wokal jest zabroniony w kilku krajach. Nie grywa w małych klubach, gdzie nie mieści się jego ego!
       Krootky (harmonijka) - bo rozmiar ma znaczenie, człowiek-demolka. Wchodzi na scenę i życie widza już nigdy nie jest takie samo. Wulkan czystej energii, z pasem pełnym Środków Rażenia Rock'n'Rollem(w skrócie H.A.R.M.O.N.I.J.K.A.)!
       Młody (gitara) - niczym nordycki bóg gitarowego grania, na scenie rozlewa ambrozje solówek. Każdy jego krok jest zaplanowany, każda nuta wyważona i scałkowana, a wszystko to daje wybuchowe efekty. Uwaga! Uzależnia!
       Bandaż (bębny) - Bębniarz, równy, sprawny i szalony. Jego najlepszy przyjaciel nazywa się Metronom. Zespołowa składnica dowcipu. Mistrz kierownicy, jeździ jedyną słuszną marką - Bóg Mnie Wybrał. Jazzowy ale rock'n'rollowy!
       Katz (bas) - osobnik z Sekcji Rytmicznej, którego kochają wasze mamy, córki, dziewczyny i siostry. Każda powierzchnia która zapewnia choćby częściowe odbicie światła jest jego - w końcu wyglądać też trzeba umieć. A jego niskie tony pobudzają
       Piątka szalonych, młodych, absolutnie zakochanych w muzyce facetów. Na wskroś przesiąknięci zapachem sceny i grzejących się lamp, czynnie oddani procederowi deprawowania umysłów zarówno młodych, jak i starszych. Każdym koncertem i każdym dźwiękiem zadają kłam tym, którzy twierdzą, że rock już umarł. A publika, która przychodzi żeby posłuchać XIII nigdy nie pozostaje obojętna. Jeśli choć raz zaciągniesz się nią głęboko na koncercie jesteś stracony. Trzynasta to coś co każdy powinien posłuchać , bo już niedługo słuchać będzie każdy!!
       W brzmieniu XIII czuć inspirację formacjami takimi jak TSA czy AC/DC, więc kto czuje taką muzykę musi zobaczy to na żywo.
       Trzynasta miała zaszczyt wystąpić na Nowym Brzmieniu Perfectu w 2011 roku we Wrocławiu u boku gwiazd takich jak: Acid Drinkers, Maleńczuk i Psychodancing oraz samej legendy polskiego rocka - zespołu Perfect. Otworzyli ceremonię Nowego Brzmienia KULT- u w 2012. Zajęli trzecie miejsce w Festiwalu Młodych Talentów 2012. Wygrali także Mayday Rock Festival i RockBlok w Bok w roku 2011. 1 miejsce w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław. Byli obecni w półfinale Must be the Music oraz w 2014 roku byli obecni prawie do końca podczas kolejnej edycji X Factora. W 2010r. zespół nagrał demo ”The Big One” z utworami: My Way, Naked oraz Hard ass. Dodatkowo zarejestrowano studyjnie Nocne Przygody, oraz jedyny nagrany cover Trzynastej Nie ukrywaj, wszystko wiem, w oryginale wykonywany przez zespół Breakout.
       XIII w Samo Południe, w lipcu 2011 roku we wrocławskim studiu Tower zarejestrowała cztery utwory (Trzynasta, Rock’n’Roll lovin, River oraz Made of Stone) na debiutanckie wydawnictwo EP. Realizacji nagrań i masteringu podjął się Bartek Straburzyński (producent m.in. zespołu Raz Dwa Trzy, czy Martyny Jakubowicz). Utworem promującym jest Trzynasta, kawałek który zostanie zrealizowany także w formie teledysku. 
       Więcej pisania nie trzeba, trzeba natomiast zobaczyć to na żywo!
      
       Taka okazja już w najbliższą niedzielę 27 lipca w Pubie Sąsiedzi od godz. 20.
       Bilety wstępu do nabycia u Sąsiadów - 12 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu koncertu.
       Zapraszamy również do śledzenia wydarzeń na naszym profilu FB.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama