UWAGA!

Turniej Jednego Wiersza o teatrze

Jeszcze mam w pamięci grudniowe spotkanie w Restauracji przy Bramie, na którym odbył się Turniej Jednego Wiersza pod hasłem „urodziny”. Atmosfera twórczego zapału udzieliła się wszystkim gościom. Konwencja tak daleka od popularnych obecnie slamów spodobała się i myślę, że wyczerpuje zarówno idee propagowania poezji, pięknego jej czytania, jak i bardzo subiektywnego odbioru. To słuchacze obecni na spotkaniu zdecydowali, który tekst najbardziej przypadł im do gustu.

Bardzo pozytywny odbiór zachęcił nas do organizacji kolejnego spotkania. Zapraszamy wszystkich piszących i niepiszących, lubiących prezentować swoje teksty i tych nieco mniej śmiałych, wszystkich ceniących zarówno poezję, jak i atmosferę twórczej wymiany myśli do udziału w Turnieju Jednego Wiersza, który odbędzie się 26 marca o godzinie 19 w Restauracji przy Bramie. Hasłem przewodnim, które powinno stanowić inspirację dla prezentowanego tekstu, jest Teatr.
       Spotkanie jest realizowane w ramach ogólnopolskiej akcji Dotknij Teatru, koordynowanej przez Instytut Teatralny. To ogólnopolski projekt przygotowany z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, którego celem jest stworzenie możliwości twórczego spotkania artystów teatru i widzów. W tym czasie odbędzie się zarówno w elbląskim Teatrze, jak i innych miejscach wiele imprez związanych z teatrem w różnych jego wymiarach. Poetyckie spojrzenie na ten temat może być szczególnie interesujące.
       Teatr im. Aleksandra Sewruka, Alternatywny Elbląski Klub Literacki, Stowarzyszenie Eurofamilia zapraszają na Turniej Jednego Wiersza z Teatrem w roli głównej 26 marca o godzinie 19 w Restauracji przy Bramie w Elblągu. Na zwycięzcę czekają nagrody ufundowane przez organizatorów.
      
Dominika Lewicka-Klucznik
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama