UWAGA!

Turniej na urodziny

Elbląg, Turniej na urodziny

To już piąty Turniej Jednego Wiersza organizowany przez Alternatywnych i jak poprzednie ma za zadanie prezentację twórczości elblążan (i nie tylko) oraz twórczą konfrontację. Ponieważ Turniej jest organizowany w ramach urodzin Alternatywnego Elbląskiego Klubu Literackiego, to nic nie jest oczywiste.

Patronem urodzin jest cyfra 6 i ona będzie tego dnia najważniejsza. Oczekujemy więc, że autorzy zaprezentują teksty własne, oryginalne, dotąd niepublikowane ani nienagradzane w innych konkursach o dowolnej tematyce. Tym razem chcemy mieć wpływ na formę. Wiersz musi mieć 6 wersów (ani więcej ani mniej) oraz ma być zaprezentowany na materiale niestandardowym - to znaczy innym niż zwykła kartka papieru. I tu zaczyna się inwencja twórcy.
       W jury turnieju zasiądą Piotr Mosoń, Wojciech Boros i niespodzianka jeszcze. Będą oceniać zarówno teksty, jak i niestandardowość ich prezentacji. Tak więc do dzieła literaci, twórcy, pasjonaci. Liczymy na Waszą kreatywność i świetne teksty, a takie macie w swoich szufladach. Na pewno.
       Spotykamy się 12 grudnia o 18 na Małej Scenie Teatru na spotkaniu z Piotrem Mosoniem w ramach Elbląskiej Sceny Literackiej, o 20 w Krużganku Galerii EL odbędzie się Turniej Jednego Wiersza oraz koncerty i inne atrakcje.
      
      
Kamila Łyłka-Kosińska, Alternatywny Elbląski Klub Literacki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama