UWAGA!

Tydzień dla Wojtusia

Elbląg, Tydzień dla Wojtusia

Pod koniec października odbędą się dwie imprezy charytatywne na rzecz Wojtusia Sekulskiego. Organizatorem przedsięwzięcia jest elbląski Klub Mimoza. Sprawdź, jak pomaganie innym może być przyjemne.

Muzyka improwizowana plus dobra zabawa
      
Najbliższa impreza odbędzie się w środę 28 października o godz. 19 w Klubie Mimoza. Podczas koncertu charytatywnego wystąpi grupa muzyków, która specjalnie na tę okazję została sformowana pod nazwą „Zdziwiony komin”. W skład zespołu wchodzą: Szymon Burnos (fortepian), Patryk Giedziun (bas), Maciek Domski (bębny), Radek Nowak (trąbka), Bartek „Latino” Jarosz sax (alt, baryton), Szymon Zuehlke (tenor, sopran), Bartek Krzywda (klawisze).
       - Bardzo dużo muzyków wyraziło chęć zagrania dla Wojtusia, oczywiście za darmo – mówi Elżbieta Pokrątka, właścicielka Klubu Mimoza.
       Zespół zaprezentuje program oparty na transowych rytmach rodem z techno i drum & bass z jazzowymi solówkami. Każdy może przyłączyć się do zbiorowego muzykowania.
      
       Impreza halloweenowa
      
W sobotę 31 października Klub Mimoza zaprasza na wyjątkową noc grozy pełną upiornych niespodzianek z piekła rodem. Przebrania są mile widziane, najbardziej pomysłowe zostanie nagrodzone.
       - Specjalnie na ten wieczór przygotowaliśmy straaaaasznie smaczne menu, m.in. zupę z dyni z włosami wiedźmy, wrzody gotowane, wymiocinami polewane i to wszystko wliczone w cenę biletu-cegiełki – zachęca Bartek Krzywda.
       Bilet będzie kosztował 10 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży wejściówek zostanie przekazany rodzicom Wojtusia na jego dalsze leczenie. 6-letni chłopiec cierpi na bardzo rzadką chorobą genetyczną Niemanna-Picka. Choroba spowodowała, że dziecko przestało się rozwijać. Brak leczenia odbiera mu szansę na życie. Liczy się każda złotówka.
      
Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama