UWAGA!

Urodzinowy koncert Piotra Bukartyka w Elblągu

 Elbląg, Urodzinowy koncert Piotra Bukartyka w Elblągu

Jak świętować urodziny, to z przytupem i w najlepszym towarzystwie. Z takim założeniem na wyjątkowy koncert do Biblioteki Elbląskiej 16 maja przyjeżdża znany bard Piotr Bukartyk z grupą Ajagore.

Piotr Bukartyk, najprawdopodobniej jedyny felietonista w piosence od czasów Wojciecha Młynarskiego, wespół z supergrupą Ajagore, pojawi się w Bibliotece Elbląskiej w przeddzień swoich urodzin, z garścią pełną niespodzianek. Co się za tym kryje, dowiemy się dopiero przy osobistej konfrontacji. Czekamy z ekscytacją na nowe rymy, piosenki, no i na samego solenizanta! Piotr uwielbia elbląską publiczność, ma z Elblągiem wiele cudownych wspomnień, czuje się tutaj jak w domu. No a gdzie najlepiej wyprawić urodziny, jak nie w domu?

To dobra okazja by poznać nowy muzyczny program artystów, ale spodziewać się można, że hitów "Kobiety jak te kwiaty" czy "Kup sobie psa" również nie zabraknie.

Kim jest Bukartyk w kilku słowach?

Pisze do rymu i układa do niego melodie, a potem to śpiewa. Od szesnastu lat współpracuje z Wojciechem Mannem, który jest jego pierwszym recenzentem. Występuje w duecie z Krzysztofem Kawałko (gitara) lub z zespołem Ajagore. Ma też swój Fanklub.

 

Piotr Bukartyk i Ajagore

16 maja 2023 godz. 19:30 - Biblioteka Elbląska

Bilety dostępne na stronie.

Wojtek Minkiewicz, Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest?

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Obchodzący urodziny to jubilat, nie solenizant!!! Panie Redaktorze.....
  • @Gorilla - No nie. Proszę sobie wygooglować, Pani(e) Gorillo, bo jest Pan(i) w błędzie.
  • Wspaniały termin Koncertu. Proponuję nieco sensowniejszy - 16.05.2023,godz.13.30.A z tą miłością do publiczności z Elbląga to już absolutna przesada. Artysta Bukartyk podobne deklaracje miłosne składa w niemal każdym odwiedzanym miasteczku. Takie życie. Taki styl. Zabawa trwa.
  • Lubiłem piątkowe audycje trójkowe z udziałem Bukartyka i Manna. Ale do czasu gdy delikatne aluzje polityczne nie zaczęły się zamieniać w grubo ciosane inwektywy pod adresem wiadomym. Bywa że artyści i dziennikarze zapominaja, że ani nie musza ani nawet nie powinni wypowiadać się w każdej sprawie bo nie za to bywają cenieni.
Reklama