UWAGA!

W najbliższą sobotę spotkanie z bajką

W najbliższą sobotę spotkanie z bajką

Lektura książek pozwala przeżywać najróżniejsze przygody, wcielać się w niezwykłych bohaterów czy podróżować po całym świecie… i nie tylko. Już w sobotę, 21 września w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" najbliższe spotkanie z bajką czytaną.

Za sprawą „Bajkowego weekendu dla najmłodszych” Scena Na Piętrze w CSE „Światowid” ponownie zamieni się w kolorową, czarodziejską krainę, w której dzieci wysłuchają niezwykłych opowieści.
       – Naszym celem jest rozbudzenie w dzieciach zapału do książek, sprawienie by stały się one przyjemnością i potrzebą. To bardzo ważne, bo czytanie stymuluje rozwój emocjonalny i intelektualny, pomaga również pogłębić więzi pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Wiemy, że to wielka wartość i już od kilku lat zapraszamy dzieci na „Bajkowy weekend dla najmłodszych – mówi Aleksandra Bednarczuk, organizatorka.
       Na zakończenie spotkania, tradycyjnie już, dzieci otrzymają słodki upominek, a także rozlosowane zostaną zaproszenia na szaleństwa w Centrum Zabaw dla dzieci.
       Spotkania z bajką czytaną odbywać się będą w terminach: 21 września, 19 października, 9 listopada i 7 grudnia o godzinie 11.00, na Scenie na Piętrze w CSE „Światowid”.
       Zapisy przyjmuje Aleksandra Bednarczuk pod nr tel. (55) 611-20-59. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
      
      
      
Paulina Łuczak, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)