UWAGA!

W podróży do Włoch

 
W podróży do Włoch
fot. nadesłana

Pizza, spaghetti, Wenecja, Krzywa Wieża, cyprysy, oliwki, słońce, wakacje, ciepło, lato, flaga zielono-biało-czerwona, Rzym, Watykan, papież, morze… W jedną sobotę w miesiącu najmłodsi wyrywają się spod kurateli rodziców i w CSE „Światowid” wyruszają w podróż. Gdzie tym razem pojadą?

Godz. 11 zbiórka w Centrum Spotkań Europejskich, sprawdzanie paszportów, potem obecności i szybka teleportacja w miejsce przeznaczenia. W najbliższą sobotę to Włochy, ojczyzna makaronu i pizzy, miejsce, gdzie wszyscy są towarzyscy i otwarci, gdzie jest wspaniała architektura i piękne krajobrazy.
       Włochy to 60-milionowy kraj, kryjący w sobie setki przepięknych miasteczek, plaż, alpejskich terenów górskich i parków narodowych, ale to też kraj ze znakomitą kuchnią i bogatą kulturą.
       - Nasze skrzaty, podróżując po Włoszech poznają włoską operę, namalują weneckie maski, spróbują pizzy – opowiada organizator cyklu „Skrzat w podróży przez świat”, Aleksandra Bednarczuk. – Przy okazji dowiedzą się również wielu ciekawych rzeczy o państwie, kulturze i zwyczajach.
       W planie podróży są zajęcia: edukacyjne, wokalne - opera włoska, teatralne, plastyczne - malowanie weneckich masek oraz degustacja pizzy.
       Kolejna podróż skrzatów już w sobotę, 28 listopada o godz. 11. Na zajęciach są pojedyncze wolne miejsca, ich koszt to 35 zł. Zapisy tel. 55 611 20 59 lub mailowe: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...