UWAGA!

W roli głównej Piotr Bałtroczyk – zobacz!

2011-08-26
Aktualizowany 2011-08-28 12:39
 
Elbląg, W roli głównej Piotr Bałtroczyk – zobacz!

Jego humor i sztukę rozmowy z publicznością cenią tysiące Polaków – w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia, Piotr Bałtroczyk będzie bohaterem wieczoru kabaretowego w Elblągu. Koncert z okazji 50. urodzin artysty reżyseruje Krzysztof Jaślar.

Wieczór kabaretowy „Pierwsza Pięćdziesiątka, czyli Benefis Piotra Bałtroczyka” zakończy 15. Elbląskie Noce. Festiwal Piosenki Wartościowej. Noce organizuje Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. W czasie poniedziałkowej konferencji prasowej dyrektor placówki Antoni Czyżyk przypomniał, że Piotr Bałtroczyk jest związany z imprezą od jej początków, wymyślił nawet nazwę „Festiwal Piosenki Wartościowej”.
       – Piotrowi się taki jubileusz należy. Mam też apel do mieszkańców Elbląga i regionu: jeśli macie w domu coś, co moglibyście mu podarować w prezencie, przynieście to ze sobą na „Zamkową Noc z Kabaretem”. Będzie możliwość bezpośredniego kontaktu z jubilatem, choćby w czasie jedzenia 50-kilogramowego tortu – zachęca reżyser benefisu Krzysztof Jaślar.
       „Noc z Kabaretem” zacznie się o godz. 19. Jak usłyszeliśmy, na ten koncert, podobnie jak na operetkę Johanna Straussa „Zemsta nietoperza”, którą będzie można obejrzeć w piątek, oraz na sobotni występ laureatów ogólnopolskich festiwali piosenki i gwiazdy – Hanny Banaszak, są jeszcze bilety.
       – Dobrą pogodę mamy zamówioną, ale jesteśmy też przygotowani na niepogodę – widownia będzie zadaszona, zaś boki namiotu zabezpieczone przed wiatrem i deszczem – podkreśla dyrektor Światowida Antoni Czyżyk.
       Zobacz, co o Piotrze Bałtorczyku i niedzielnym benefisie mówi Krzysztof Jaślar. Materiał Agnieszki Jarzębskiej i Tomasza Misiuka.
      
eswiatowid.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Przecież ten cały Bałtroczyk wcale nie jest śmieszny !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dzikus(2011-08-26)
 • On nie ma być "śmieszny", tylko rozbawiać publiczność. Za to Ty jesteś śmieszny, o czym świadczy Twoja wypowiedź.
 • Co to mnie obchodzi? Najważniejsze jest, że Energa podnosi od września ceny za prąd. 15% za prąd i 15% za dostawę. Oficjalnie powiedzą o 15% za prąd. Z rachunku za 3 miesiące = 500 zł wyjdzie 650 zł. Ich pracownicy dostali równowartość pensji na wakacje. Gdy ktoś zarabia 2.700 dostał 2.700.Kto 4000 ten 4000 itp. Jak to powstrzymać? Dodam, że Bałtroczyk to kawał chama. Widziałam jak ciężarnej żonie mało co nie skleszczył CELOWO głowy w drzwiach antywłamaniowych. Mieszkalam obok niego w Olsztynie na Piłsudskiego. Żona na szczęście miała refleks.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  POinformowana(2011-08-26)
 • Zasranych satyryków po upadku komuny poczucie humoru całkowicie opuściło, za to świat stał się jednym wielkim kabaretem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uchachany(2011-08-26)
 • i oto chodzi by wyrabiać sobie refleks, co w tym złego. POinformowana dużo wie, ciekawe skąd ? Już donald wyda pewne polecenia i "świat widzę zza krat" :)
 • " Zobacz, co o Piotrze Bałtorczyku i niedzielnym benefisie mówi Krzysztof Jaślar. " Bałtorczyk? Nie znam tego pana; )
Reklama