UWAGA!

W rytmie Afryki! Zajęcia dla dzieci i opiekunów w Światowidzie

 Elbląg, W rytmie Afryki! Zajęcia dla dzieci i opiekunów w Światowidzie

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza dzieci w wieku od 5 do 11 lat wraz z opiekunami na warsztaty poświęcone Afryce. W programie m.in. gra na afrykańskich bębnach, nauka afrykańskich piosenek oraz zajęcia manualne. Warsztaty odbędą się już w najbliższą sobotę 20 listopada o godz. 10.30. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. Zapraszamy!

- Weekendowe zajęcia dla dzieci i opiekunów to już stała propozycja Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Tym razem przeniesiemy się do gorącej i różnorodnej Afryki. Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 11 lat, którzy razem z opiekunami chcą ciekawie spędzić czas i nauczyć się czegoś nowego – zachęcają organizatorzy.

 

W programie na chętnych czeka wiele atrakcji m.in. gra na afrykańskich instrumentach djembe oraz nauka afrykańskich piosenek. Po części muzycznej uczestnicy samodzielnie wykonają instrumenty oraz zbudują małą chatkę afrykańską. Zajęcia potrwają od godz. 10.30 do godz. 12.00.

 

Zajęcia organizowane są w miłej atmosferze umożliwiającej naukę nowych technik artystycznych i rozwój umiejętności. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. Koszt udziału to 25 zł. Zapewniamy wszystkie materiały.

 

Termin i miejsce: 20 listopada (sobota) 2021 r. w godz. 10.30-12.00, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

 

Więcej informacji i zapisy:
       Aleksandra Przygoda
       tel.: 55 611 20 85
       mail: aleksandra.przygoda@swiatowid.elblag.pl

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • na to się znajdą pieniądze z UE i innych Sorosowych dopłat, ale by uczyć dzieci słowiańskiej tradycji i kultury w nowoczesny sposób. .. no gdzie? Mają być otwarci na czarny ląd. Większość nawet nie rozumie w jak pełzający sposób jest zmieniany świat Europejczyków-Słowian jakiej indoktrynacji podlegają nasze dzieci. Ten stary świat czeka zagłada kulturowa i religijna (bo przecież wierzenia "białego"człowieka są beznadziejne, a Afrykańczyka porywające)smutne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Edyta 34(2021-11-19)