UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: Bieg na Sześć Łap i muzykę

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: Bieg na Sześć Łap i muzykę

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Krużganek Movie, na którym pokazuje filmy związane ze sztuką. Tym razem będzie to film Piotra Grdenia „Arka Pasożyta”. Projekcja odbędzie się w środę, 23 stycznia o godz. 18. Wstęp 5 zł.
       Tego samego dnia o godz. 17 w sali kinowej Biblioteki Elbląskiej odbędzie się promocja czwartego, a zarazem ostatniego tomu z serii „Żuławy w 1945 roku” pt. „Niedomknięte księgi”. O wydawnictwie opowiedzą redaktorzy tomu: dr Tomasz Gliniecki oraz dr Marcin Owsiński. Wstęp wolny.
       W sobotę, 26 stycznia o godz. 11 odbędzie się Bieg na Sześć Łap. Zapisy trwają do piątku, 25 stycznia. Start sprzed elbląskiego schroniska dla zwierząt.
       Tego samego dnia o godz. 17 w sali kameralnej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu odbędzie się recital fortepianowy z udziałem solistki Wiktorii Browarek oraz pianisty Bartosza Skłodowskiego, wykonującego partię orkiestry na drugim fortepianie.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama