UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: Dni Papieskie i wernisaże

 Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: Dni Papieskie i wernisaże

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

We wtorek, 17 października o godz. 16.30 w Galerii „Filar Sztuki” przy Bibliotece PWSZ w Elblągu odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Oskara Sęka, studenta Instytutu Ekonomicznego PWSZ w Elblągu. Wstęp wolny.
       W środę, 18 października o godz. 18 w Centrum Sztuki Galeria EL odbędzie się wernisaż wystawy Igora Przybylskiego "Pekaesy". Na wernisaż wstęp wolny.
       W piątek, 20 października o godz. 17 odbędzie się koncert z okazji tegorocznych Dni Papieskich. Na scenie Hali Widowiskowo - Sportowej przy al. Grunwaldzkiej wystąpi Halina Mlynkova, była wokalistka zespołu Brathanki oraz "Szalone Małolaty" z Młodzieżowego Domu Kultury.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)