UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: Elbląg na dużym ekranie, EOK i scenę przy stoliku

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: Elbląg na dużym ekranie, EOK i scenę przy stoliku

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

W środę, 6 lutego o godz. 18 w kinie Światowid odbędzie się emisja filmu o Kadynach, miejscu magicznym, gdzie historia przeplata się z podaniami i legendami. Wstęp wolny.
       Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu oraz Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zapraszają na kolejną odsłonę Sceny przy stoliku. W czwartek, 7 lutego aktorzy na warsztat wezmą tekst Davida Desoli "7 minut".
       W niedzielę, 10 lutego o godz. 18 w sali koncertowej ZPSM elbląscy kameraliści z Lorą Szafran i jej zespołem zagrają piosenki kanadyjskiego barda, Leonarda Cohena.
      
       W ten weekend odbędą się także studniówki, które zostały przesunięte z powodu żałoby narodowej.
       „Dwa Światy” to tytuł wystawy Tatyany Popovichenko i Ewy Pisarskiej, którą można obejrzeć w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Dwie artystki zapisują w swoich pracach otaczającą rzeczywistość, jednak każda na własny sposób. Wystawa czynna do 15 marca.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama