UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: festyn lotniczy, jazz i amerykańskie klasyki

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: festyn lotniczy, jazz i amerykańskie klasyki

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

We wtorek, 3 września o godz. 20 w Klubie Krypta odbędzie się ostatnia sesja jazzowa w ramach "Jazzowego Elbląga". Będzie to również ostatnia sesja przed krótką przerwą. Powrót zaplanowany jest na koniec września.
      
       W sobotę, 7 września w godz. 11 - 18 na elbląskim lotnisku odbędzie się Festyn Lotniczo – Rodzinny. W programie imprezy nie zabraknie atrakcji, w tym m.in. odbędzie się wystawa statyczna statków powietrznych zarówno Aeroklubu Elbląskiego, jak i przybyłych gości; zobaczymy zarówno cywilne, jak i wojskowe statki powietrzne(m.in. MI-8),
       - blok pokazowy, pokaz lotniczy: TS-8 BIES, 2 x Harvard, Chipmunk, SU-22, akrobacja szybowcowa
      
       Kino Światowid zaprasza na pokazy filmowe w ramach Europejskiego Festiwalu Filmowego „Integracja Ty i Ja”. Festiwal zdążył przetrzeć szlaki tematowi niepełnosprawności w mediach, kulturze, przestrzeni społecznej, stając się inspiracją dla kilkudziesięciu podmiotów organizujących równoległe do głównej edycji Małe Festiwale Ty i Ja w kilkunastu miejscowościach, w tym również w Elblągu. Początek 4 września. 
      
       Już 5 września rozpocznie się jesienna „Scena przy stoliku”. Zapraszamy w gościnne progi Centrum Sztuki Galeria El, gdzie finisażowi XXX Salonu Elbląskiego, towarzyszyć będzie spektakl „Biennale”, którego autorem jest Mirosław Dymczak. Początek o godz. 18. Wstęp wolny.
      
       W piątek, 6 września, na dziedzińcu Galerii EL odbędzie się FIND, czyli Fajna Impreza Na Dziedzińcu. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12 i potrwa do godz. 23. W programie wystawa samochodów american style, bitwa na rysunki, koncert. Wstęp jest wolny, więcej szczegółów znajdziecie na TUTAJ
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Mam nadzieję, że na Festyn Lotniczy zostal zaproszony Marszalek Kuchcinski.
  • To fajnie, że reklamujecie tylko część imprez, Myślę, że na lotniczą imprezę więcej chętnych przyciągnęłaby obecność bylego marszalka Sejmu. uwielbiajacego aktywnie lotnictwo.
Reklama