UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: Fotkę Miesiąca i Robotekę

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: Fotkę Miesiąca i Robotekę

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

W poniedziałek, 14 stycznia o godz. 18:30 na Małej Scenie Teatru obędzie się kolejne spotkanie przy stoliku. Tym razem bohaterem wieczoru będzie Rigor mortis Piotra Chrzana.
       „Dwa Światy” to tytuł wystawy Tatyany Popovichenko i Ewy Pisarskiej, którą będzie można zobaczyć w drugiej połowie stycznia w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Dwie artystki zapisują w swoich pracach otaczającą rzeczywistość, jednak każda na własny sposób. Wernisaż wystawy odbędzie się we wtorek, 15 stycznia o godz. 17 w Galerii Nobilis w CSE „Światowid”.
       Również we wtorek, 15 stycznia o godz. 18 w Centrum Spotkań Europejskich Światowid już po raz dwunasty odbędzie się wernisaż Fotka Miesiąca. Na wystawie zobaczymy najładniejsze zdjęcia minionego roku, wykonane przez naszych Czytelników. Zapraszamy!
       Biblioteka Młodego Czytelnika „Bulaj” zaprasza dzieci w wieku 8-12 lat na zajęcia z konstruowania i programowania robotów w oparciu o klocki Lego Mindstorms. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek, 17 stycznia, godz. 17-19.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama