UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: KineDok, koncert w Mjazzdze i wernisaże

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: KineDok, koncert w Mjazzdze i wernisaże

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia.

We wtorek, 7 marca na Małej Scenie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Scena przy stoliku. Teatr im. Aleksandra Sewruka i Stowarzyszenie Alternatywni tym razem zapraszają na sztukę Harolda Pintera, Samoobsługa. Wstęp wolny.
       W środę, 8 marca o godz. 20 w klubie Mjazzga w ramach KineDok odbędzie się projekcja filmu „Księżycowy spacer z dziadkiem” w reżyserii Davida Alræka. Wstęp bezpłatny.
       Tego samego dnia o godz. 18 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Interpretacje” Sławomira Zawistowskiego.
       W piątek, 10 marca o godz. 17 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 51 odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Konrada Kosacza.
       Tego samego dnia w Filii nr 5 Biblioteki Elbląskiej na osiedlu Zawada swoje fotografie zaprezentuje elbląski fotograf Ryszard Siwiec. Wernisaż wystawy pt. „Kanał Elbląski - wyjątkowy zabytek” rozpocznie się o godz. 18. Wstęp wolny.
       W sobotę, 11 marca na scenie Mjazzgi zagra zespół Bibobit. Bibobit to energetyczne połączenie hip-hopu, jazzu i elektroniki z polskimi tekstami, muzycznymi improwizacjami i eklektycznymi dźwiękami. Początek koncertu o godz. 20:15. Bilety w cenie 30 zł przed i 35 zł w dniu koncertu.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Więcej informacji o bieżących i nadchodzących wydarzeniach znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama