UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: święta na starówce, Bałkany i spotkanie z literaturą

 Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: święta na starówce, Bałkany i spotkanie z literaturą

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

We wtorek, 12 grudnia o godz. 17 w księgarni Book Book przy al. Grunwaldzkiej obędzie się spotkanie autorskie z Tomaszem Sekielskim, autorem thrillera politycznego pt. Smak Suszy. Spotkanie poprowadzi Paweł Wielopolski.
       O godz. 18 w Elbląskiej Galerii Fotografii w hotelu Arbiter, plac Słowiański 2 odbędzie się wernisaż fotografii Ryszarda Siwca pt. Bałkańskim szlakiem.
       W środę, 13 grudnia o godz. 17 w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych odbędzie się XVII Gala Fundacji Elbląg.
       Tego samego dnia o tej samej porze w księgarni BookBook przy al. Grunwaldzkiej 29 odbędzie się spotkanie autorskie z Sylwią Chutnik, polską kulturoznawczynią, feministką, działaczką społeczną, pisarką, laureatką Paszportu Polityki w kategorii Literatura za rok 2008, trzykrotnie nominowaną do Nagrody Literackiej Nike.
       O godz. 19 w pubie Sąsiedzi odbędzie się spotkanie Elbląskiej Sceny Literackiej i Alternatywnego Elbląskiego Klubu Literackiego, które rozpocznie się od dyskusji o literaturze z Dorotą Ryst. O godz. 21: 30 na scenie pojawią się Jakub Monika Lampart i Aousten Saw.
       Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta. Klimat ten poczujemy w weekend na Starówce, gdzie 16 i 17 grudnia odbędą się Świątecznie Spotkania Elblążan. W programie jak zwykle jarmark przysmaków i ozdób, koncerty kolęd i wspólna wigilia pod choinką.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama