UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: Święto Wojska Polskiego i Jarmark Świętego Bartłomieja

2019-08-12
Aktualizowany 2019-08-12 12:20
 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: Święto Wojska Polskiego i Jarmark Świętego Bartłomieja

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

W środę (14 sierpnia) odbędzie się uroczystość Święta Wojska Polskiego oraz pokaz sprzętu wojskowego wzdłuż ulicy Starego Rynku.
       Od wtorku do piąteku (13-16 sierpnia) w Sopocie odbędzie się najbardziej oczekiwane wydarzenie muzyczne tego lata – Top Of The Top Sopot Festival 2019. Na deskach Opery Leśnej w Sopocie, w specjalnych koncertach tematycznych, wystąpią topowi polscy i zagraniczni wykonawcy.
       W sobotę i niedzielę (17-18 sierpnia) w Tolkmicku odbędą się IV Dziecięce Regaty o Puchar UKS Tolkmicko. Młodzi żeglarze będą ścigać się na optymistach i laserach.
       W niedzielę w Pasłęku odbędzie się VIII Jarmark Świętego Bartłomieja. W programie: jarmark regionalnych produktów i rękodzieła, historyczny korowód, rycerskie obozowisko, warsztaty – od szermierki po dawny taniec, tworzenie wianków i lalek – inscenizacje, prezentacje i oczywiście konkurs na historyczne przebranie.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama