UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: sylwestra w środku lata i poezję Baczyńskiego

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: sylwestra w środku lata i poezję Baczyńskiego

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

We wtorek, 31 lipca o godz. 21 w Tawernie Tortuga odbędzie się najbardziej zakręcona impreza lata - Sylwester w Środku Wakacji. Motywem przewodnim tegorocznego sylwestra będzie bal maskowy.
       W czwartek, 2 sierpnia o godz. 11 w ramach Ziołowego lata w bibliotece Jan Brzozecki opowie o Ziołach w literaturze. Wstęp wolny.
       W sobotę, 4 sierpnia o godz. 10 elblążanie odkryją Tajemnice elbląskiej katedry. Kolejna sobota z przewodnikiem rozpocznie się przy Ratuszu Staromiejskim.
       Tego samego dnia o godz. 18 w kościele chrześcijan baptystów wystąpi amerykański chóru mennonitów "The Hope Singers". Wstęp wolny.
       W niedzielę, 5 sierpnia o godz. 17 w Bażantarni w ramach „XXI Letniego Salonu Muzycznego Bażantarnia 2018” odbędzie się koncert z poezją w tle. Tym razem wysłuchamy tekstów poety Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w wykonaniu Sławomira Zygmunta. Wstęp wolny.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama