UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: wieczór poetycki, jazz i procesję drogi krzyżowej

2015-05-04
Aktualizowany 2016-03-21 12:00
 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: wieczór poetycki, jazz i procesję drogi krzyżowej

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

Dziś (poniedziałek, 21 marca) o godz. 18, w nawiązaniu do 1. dnia wiosny i z okazji Dnia Poezji Stowarzyszenie Alternatywni zaprasza na Special Poetry Night.
       Wcześniej, o godz. 16.30, Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej proponuje dzieciom w wieku 4-5 lat spotkanie w Klubie Przyjaciół Misia Uszatka, podczas którego odbędą się zabawy inspirowane świętami wielkanocnymi. Nie zabraknie też oczywiście głośnego czytania!
       Natomiast o godz. 17 w Mjazzdze odbędzie się kolejny Czajnik, czyli spotkanie młodych przy herbacie. Tym razem organizatorzy spotkania zapraszają do dyskusji na temat "Co zrobisz dla lajka?". 
      
       We wtorek, 22 marca, Klub Środowisk Twórczych Krypta zaprasza na przedświąteczną sesję jazzową. W sekcji podstawowej wystąpią artyści z Trójmiasta. Początek o godz. 20.
      
       W środę, 23 marca mieszkańcy naszego miasta poniosą krzyż ulicami Elbląga. Procesja drogi krzyżowej wyruszy o godz. 19 sprzed kościoła Matki Boskiej Królowej Polski przy ul. Robotniczej.
       W nastrój Wielkiego Tygodnia i nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wprowadzić może Was superprodukcja o rezurekcji Jezusa Chrystusa widziana oczami niewierzącego - film "Zmartwychwstały" do czwartku do obejrzenia w obu elbląskich kinach. Szczegóły znajdziecie w zakładce Kino i teatr.
      
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama